SMART Notebook 16

Įsiminti 2016-05-03 09_22_44

Pasirodė nauja Smart Notebook 16 versija. Apžvelkime, kas joje naujo.

Gamintojas pakeitė sudedamąsias Smart programos dalis ir jų licencijavimo tvarką.

Dabar Smart programos paketą sudaro: Smart Notebook + LAB + Response + AMP.

Kas yra Smart Notebook – visi žinote. Naujiena yra tai, kad pamažu bus keičiami „flash“ objektai į HTML5 formato objektus. Pirmas pakeistas objektas yra interaktyvūs kauliukai. Ankščiau buvo įvairūs besisukantys kauliukai dialoginėje ir daugialypėje terpėje. Dabar juos pakeitė vienas redaguojamas kauliukas, kur galima pasirinkti spalvas , jų kiekį ir kokia informacija bus kauliuke. Tai gali būti skaičiai, tekstas arba paveikslėliai. Dar vienas naujas ir naudingas įrankis- tai integruota paveikslėlių paieška.

Įsiminti 2016-05-03 09_18_08

Dabar galime ieškoti norimų paveikslėlių internete tiesiai iš Smart Notebook programos.

O kas gi kitos dalys.

LAB – tai interaktyvių animuotų šablonų rinkinys, kurių pagalba kuriamos užduotys-žaidimai. Šis įskiepis buvo ir 15 Smart Notebook versijoje. Naujoje versijoje pasipildė šablonų skaičius. Dabar jau yra šablonai ir su garsais. Tai ypač turėtų patikti ikimokyklinių ir pradinių klasių mokytojams.Įsiminti 2016-05-03 08_58_21

Įsigijus Smart programą, LAB veiks metus. Po metų bus galima naudotis jau sukurtomis ir išsisaugotomis užduotimis, bet nebebus galima kurti naujų. Norint kurti naujas, reikės įsigyti programos licencijos pratesimą.

Response – tai bus nauja, supaprastinta balsavimo sistema. Dalyviai galės naudoti savo mobilius įrenginius su internetu, kad atsakyti į mokytojo pateiktus klausimus. Šiuo metu 16 versijoje yra  senas balsavimo įrankis ir naujos versijos Beta versija. Beta versija nėra pilnai išbaigta ir dar neturi visų funkcijų. Plačiau apie ją kituose įrašuose. Ši dalis taip pat veiks tik metus, norit naudotis ir toliau šiuo priedu, taip pat reikės įsigyti licencijos pratesimą. Įsigijus vieną licencijos pratesimą, aktyvuojasi visos papildomos funkcijos- tai yra ir LAB, ir Response, ir AMP.

 

AMP- tai debesyje veikianti platforma, skirta projektams ar bendroms veikloms. Daugiau informacijos apie tai bus pateikta kituose įrašuose.

Parašykite komentarą

Filed under Išmani klase, resursai internete, SMART, žaidimai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s