Apie mane

Sveiki,

esu interaktyvių mokymo priemonių specialistas vienoje, lietuviškoje kompanijoje. Dirbant tokioje įdomioje srityje kiekvieną dieną susiduriu su naujienomis internete apie įdomaus  mokymo galimybes. Dažnai lankausi lietuviškose mokyklose, susitinku su mokytojais, direktoriais pasikalbėti apie interaktyvių mokymo priemonių raidą Lietuvoje. Dažnai klausiu ko trūksta mokytojams? Ką galiu padaryti jog būtu maloniau dirbti “interaktyvioje klasėje” kurioje gausu technikos,programinės įrangos?

Dažnai man atsako jog labiausia reikia informacijos apie panaudojimo galimybes. Su šia mintimi ir nusprendžiau pradėti šį puslapį, kaip susitikimo vietą mokytojams pasisemti idėjų, žvilgtelėti į kitoje planetos pusėje esančias mokymo klases. Trumpiau tariant…pasidalinti sekmės istorijomis.

Lauksiu Jūsų atsiliepimų ir pasiūlymų kaip galėtume judėti toliau su technologijomis mokykloje.

14 responses to “Apie mane

 1. Laima

  Sveiki.Labai dziaugiuosi, suradusi Jusu puslapi.Esu matematikos mokytoja. Svajoju apie interaktyvia klase.Kadangi isirengsiu ja savo lesomis,noreciau pasikonsultuoti su Jumis,kuri iranga optimaliausiai tiktu jusu aprasytoms programoms.Su pagarba Laima.

  • Laba diena,
   Jums kaip matematikos mokytojai geriausių ir paprasčiausiai valdomų priemonių rinkinį turi SMART Notebook programinė įranga, kurios įskiepis (papildymas) Notebook Math Tools yra skirtas matematikos mokytojams. Jį išsimėginti galite atsisiunte bandomąją versiją iš puslapio http://www.smarttech.com (turėsite 30 d. bandomąją versiją). Taip pat jums klasėje reiktu aktyvaus dalyvavimo sistemos (rekomenduoju pasidomėti Optivote įranga, nes ji yra lietuvių kalba ir duoda didelę pridėtinę vertę dėl galimybės išsaugoti ataskaitas įvairiais pjūviais), nepamirškite ir dokumentų kameros kurią galėsite panaudoti klasėje kai prireikia duomenų iš jau atspausdinto teksto čia ir dabar! (tarkime norite kartu su klase analizuoti jau rašytą rašto darbą,arba turite atsispausdinusi uždavinį ir norite jį parodyti visai klasei.)
   Įrangą rekomenduočiau tokią:
   SMART SB680 interaktyvi lenta
   SMART Notebook programinė įranga su SMART Notebook Math Tools įrankiais
   SMART 330 dokumentų kamera ( SMART turi savo galerijose 3D objektus, tad su šia dokumentų kamera Jūs turėtumėte galimybę valdyti ir rodyti erdvinius kūnus,kas man atrodo ištiesų praverstu geometrijos pamokose.
   Optivote IR 32 pultelių sistema ( pultelių skaičius priklauso nuo mokinių skaičiaus klasėje. Yra galimybė įsigyti 16,24,32 pultelių sistemas.

   Manau tokį rinkinį galėtumėte įsigyti už 16000 lt, jums tik reiktu projektoriaus ir kompiuterio, o tai galima rasti mokyklose ir puikiai panaudoti 🙂

   Jei reiks papildomos informacijos, kainų ar pagalbos palyginant skirtingų gamintojų įrangą, kreipkitės į mane Jums tinkamu metu.

   Vilius.

 2. Laba diena.
  Ieškome naujų mokymo priemonių savo mokyklai.
  Norėtume įsigyti interaktyvią lentą saugaus eismo, žmogaus saugai mokyti.
  Kadangi sakote, kad esate interaktyvių mokymo priemonių specialistas vienoje, lietuviškoje kompanijoje, todėl norėčiau paprašyti atsiusti pasiūlymus mūsų mokyklai, kokia įranga labiausiai tiktų mūsų darbe.
  saugusvaikas@gmail.com
  Pagarbiai
  Zita

 3. Dalia

  Sveiki, turiu klasėje interaktyvią lentą. Šiuo metu susidūriu su tokia problema: pajungiu baltąją lentą (mirksi šone oranžinė lempute), manęs prašo prijungti baltąją lentą. Įjungiu vedlį, man rašo ,,nerasta jokių Smart produktų“.
  Gal galite padėti išspręsti problemą?
  Pagarbiai,
  mokytoja Dalia

  • Laba diena,
   reikia atnaujinti lentos taip vadinamą “firmware’ą“ tai paprasta, tačiau rekomenduočiau tiesiog susisiekti su BMK vadybininkais ir jie Jus pakonsultuos telefonu, tik turėkite omenyje jog tam reiks jog Jūsų lenta būtu pajungta prie interneto ryšio.

 4. Vilma

  Laba diena,
  Naujai įrengė Smart lentą klasėje, tačiau pradėjus dirbti, susidūriau su sekančia problema – rašikliai nerašo ant bet kurio puslapio iš interneto, o tik Smart programa atidarytame lange. Kur čia problema, nes su Smart lenta esu dirbausi kitoje klasėje ir tokių problemų nebuvo? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  Pagarbiai,
  vilma

 5. Simona

  Laba diena,

  mokykla planuoja istorijos kabinetui pirkti interaktyvią lentą. Gal galėtumte pakonsultuoti, kokį modelį būtų geriausia įsigyti šiai disciplinai mokyti?
  Jei turite galimybę, lauksiu asmeninio atsakymo el. paštu stankute.simona@gmail.com
  Iš anksto dėkoju.

 6. Jolanta

  Sveiki,
  Jau kuris laikas neskelbiamos Jūsų blogo naujienos. Švietimo portale yra nuoroda į Jūsų tinklaraštį : http://portalas.emokykla.lt/Puslapiai/dienorasciustraipsniai.aspx
  Gal esate sukūręs naują bolgą? Jei neplanuojate kurti naujų publikacijų – parašykite.
  Dėkui už atsakymą.

  Pagarbiai,
  Jolanta Daugirdienė

 7. Audronė

  Labas vakaras. Norėčiau sužinoti, ar galima išmanią lentą tvirtinti ant įprastos lentos , kad būtų galima naudotis abiejomis lentomis?

  • Galima tvirtinti išmanią lentą ant įprastos lentos. Bet geriau būtų tvirtinti šalia jos, arba visai atsisakyti paprastos lentos ir rašyti virtualiai. Nereikės nei kreidos, nei markerių ir dar užrašus galėsite išsisaugoti.

 8. Laba diena, ar galite man parašyti savo el. paštą? Noriu su Jumis susisiekti asmeniškai. Jolanta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s