Nauja Smart Notebook programinė įranga. Kas naujo?!

Sveiki,

Šiandien išbandžiau naują Smart Notebook 2014 programą. Labai patiko keletas naujų funkcijų ir papildomai integruotos veiklos. Apie jas ir papasakosiu.

Naujoje versijoje atsirado naujas rašiklis Text Pen.  Puikus įrankis daug rašantiems ranka ir norintiems paversti užrašus į tekstą. Tekstą atpažįsta automatiškai ir beveik be klaidų.  Brėžiant rašikliu tam tikrus simbolius, galima redaguoti, trinti, įterpti, pažymėti tekstą. Viskas veikia sklandžiai ir paprastai.

Dar viena naujovė – GeoGebra.geogebra

Į Smart Notebook programą integruota GeoGebra. Tai programa, kuri leis pajust geometrijos dėsnius tiesiogiai ir parodys brėžiamų figūrų formules. Ja galima braižyti figūras pagal jau pavaizduotus objektus.  Taip pat galima braižyti funkcijų grafikus.  Yra nemažai geogebra medžiagos internete, kuria laisvai galite pasinaudoti. Tai papildomi įrankiai skirti matematikos mokytojams.  Papildinys atpažįsta matematines lygtis ir  sugeneruoja grafiką.  Įsidiegę bandomąją versiją, galite tai išbandyti. Parsisiųsti programą galite iš čia.

XC Collaboration.  Labai smagi naujovė leidžia mokiniams rašyti bei siųsti tekstą ir vaizdus iš bet kokio mobiliojo prietaiso į bet kokią SMART lentą.xc

SMART Response VE.  Naudodami bet kokį interneto ryšį palaikantį prietaisą, mokiniai gali atsakinėti į suplanuotus ar spontaniškus klausimus ir dalyvauti viktorinose. Tam nereikia naudoti papildomų programų, viskas vyksta vienoje Smart Notebook aplinkoje.ve

Kaip veikia kai kurios naujos funkcijos galite pamatyti čia.

Parašykite komentarą

Filed under SMART

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s